+48 530 915 085

O firmie

sis-_panoMówi się o nim jako o zanikającym, ginącym czy wręcz wymarłym. Tradycyjne rzemiosło podobno nie jest atrakcyjne dla młodych wszak zawody rzemieślnicze wymagają dużej wiedzy i niemałych umiejętności, których podobno nie ma komu i gdzie uczyć. Z drugiej zaś strony niezmiennie podziwiamy dokonania mistrzów rzemiosła ponieważ zachwycają techniką, perfekcją, jakością, pięknem, naturalnością i tradycją. Okazuje się jednak, że nie tylko możemy traktować tradycyjne rzemiosło jako coś zamierzchłego, coś co podziwiamy i wspominamy z sentymentem ale też korzystać z jego dobrodziejstw oraz usługi wiedzy rzemieślników.

Dlatego właśnie stworzyliśmy firmę rodzinną, która świadczy usługi z zakresu rzemiosł dawnych. Nasza maksyma to Tradycyjnie i po mistrzowsku. W tym jednym zdaniu zawarta jest cała misja naszego przedsiębiorstwa. Wszystko co robimy, robimy z pasją i szacunkiem dla klienta, którego marzenia i pomysły zamieniamy w trwałą materię przesiąkniętą duchem wspaniałych, dawnych czasów. Wierzymy w to, co sprawdzone przez setki lat, w to co trwałe, piękne i zdrowe.

Firma zlokalizowana jest w miejscowości Zawady koło Pisza na Mazurach, regionie niezwykle pięknym przyrodniczo ale tez bogatym pod względem rzemiosła. Na terenie Manufaktury znajduje się kompleks budynków, min. kuźnia, stolarnia, ślusarnia gdzie nasi rzemieślniczy wykonują unikatowe dzieła a same budynki nawiązują do tradycji i architektury Mazur.

ZAPRASZAMY

Aleksander Smagała

Aleksander Smagała

Właściciel. Prezes

Daniel Smagała

Z-ca prezesa. Dział: zduństwo, kominkarstwo i ciesielstwo.

Krystian Smagała

Krystian Smagała

Dział: kowalstwo artystyczne.

Kamil Smagała

Dział: domy, meblarstwo i stolarstwo.

Łukasz Smagała

Dział: ciesielstwo tradycyjne.